Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi İle;

DAHA DETALI BİLGİ VE KAYIT İÇİN DİLERSENİZ

Muhasebenin temel kavramları ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerini öğrenerek uygulayacak yeteneğe sahip olacaksınız.

Firmaların günlük hayatta muhasebesel işlemlerinin nasıl yapıldığının eğitimini öğreneceksiniz.

Logo, ETA, Zirve Müşavir, Zirve Finansman, Mikrokom Paket programlarını eğitimi ile bilgisayarlı muhasebenin tekniğine hakim olacaksınız.

SGK mevzuatı ve işveren SGK tüm işlemlerinin eğitimi ile tüm rakiplerinizden bir adım önde başlayacaksınız.

Gerçek evraklarla uygulamalı olarak işlemlerin nasıl yapıldığını öğrenerek firmaların ön muhasebe departmanlarında iş imkanı kazanacaksınız.

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitiminin Hedefi & Amacı;

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimimiz içerik olarak tamamen katılımcılarımızın reel sektörde rahatlıkla iş bulabilmelerini kolaylaştırmak adına planlanmıştır.

Bilgisayarlı Muhasebe kursu öğrencilerimiz eğitimlerini tamamlayınca her türlü firmanın ön muhasebe departmanında anında çalışabilecek yeteneğe ulaşmaktadır.

Bilgisayarlı Muhasebe kursu eğitiminin içeriğinde uygulamalı örneklerle öğrencinin pratik bilgisinin en üst seviyeye ulaşması sağlanmaktadır.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursunun amacı işletme veya kuruluşun finansal (veya para ile ifade edilebilen) faaliyetlerine esas olan bilgi ve belgelerin girilmesi, düzenlenmesi, raporlanması ve kullanışlı şekilde bilgi kullanıcılarına aktarılmasıdır.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, sonunda eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz iş hayatında ETA, LOGO, ZİRVE MÜŞAVİR, ZİRVE FİNANSMAN, MİCROKOM muhasebe programlarını profesyonel anlamda kullanabilecek seviyeye gelmesi hedeflenmektedir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Süresince;

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu’na katılan Öğrencilerimiz eğitimi tamamladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan sınava katılarak, başarılı oldukları takdirde TÜRKİYE’NİN TÜM KURUMLARINDA (Özel / Kamu) geçerli olan MEB onaylı BİLGİSAYARLI MUHASEBE sertifikası almaktadır.

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimine kayıt olan öğrencilerimizin paneli 1 (bir) yıl boyunca aktif kalmaktadır. Eğitim süresince her öğrencimize 1 (bir) adet eğitim danışmanı atanmaktadır. Eğitim danışmanları eğitim süresince öğrencilerin kurumumuzla olan tüm diyaloglarında yardımcı olarak sürecin sağlıklı işlemesini sağlamaktadırlar. Eğitimi tamamlayıp sertifikanızı alsanız bile istediğiniz zaman panelinize giriş yaparak eğitimleri takip edebilirsiniz.

Kurumumuz “Önce Öğrenci Memnuniyeti” ilkesini benimsemiştir. Bu sebeple en kaliteli eğitim verme çabasının yanında öğrencilerinin ödemeleri konusunda da esneklik sağlamaktadır. Kredi Kartı ile ya da Havale/EFT taksit ile eğitim bedeli ödenebilmektedir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Gereksinimleri;

Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna katılabilmek için ilk okul mezuniyeti yeterli olmaktadır. Fakat Bilgisayarlı Muhasebe Kursu sonunda MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI BİLGİSYARLI MUHASEBE SERTİFİKASI alabilmek için En Az Lise mezunu olmak gerekmektedir. MEB Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe sertifikası sınavına katılmak için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir.

Kimlik Fotokopisi (arkalı önlü)
Diploma veya Öğrenci Belgesi (arkalı önlü)
Vesikalık Fotoğraf

Uzaktan Eğitim modeliyle Bilgisayarlı Muhasebe Kursumuza katılarak sizde kariyerinize başlayabilirsiniz. Devlet yada Özel kurumlarda iş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kendi işletmenizin ön muhasebesini bilgisayar ortamında takip edebilirsiniz. İlgili üniversiteden mezun olsanız dahi güncel pratik eğitimlerimizle sektör’de tecrübe edinmeye gerek kalmadan iş başı yapabilirsiniz.

Kaliteli Eğitim almak başarıya daha hızlı ulaşmak sizinde hakkınız. Başvuru ve Kayıt İçin Tıklayınız