Hakkımızda

uzaktan egitim

AMACIMIZ

Herkesin kaliteli eğitim alma hakkına sahip olduğunu düşünerek, ihtiyaç duyduğu her türlü eğitim ve sertifikaya ulaşması için çalışan bir ekibiz. Hayatınıza değer katacak tüm eğitimler için bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlerin eğitim hayatına yapacağımız  katkı ile geleceğe eğitimli bireyler kazandırmak en büyük idealimizdir. Eğitim hayatının her noktasında ekonomik ve kaliteli eğitimleri bizi tercih edenlere sunmayı ilkemiz sayıyoruz.

BİZ ve EKİBİMİZ

Önceliği öğrenci memnuniyeti üzerine inşaa edilmiş yapılanmamızla hizmet vermekteyiz. Kullandığımız güncel teknolojiler ile zaman ve mekan fark etmeksizin eğitimi sizin kullanımınıza sunuyoruz. Kaliteli eğitmenlerimiz ile hakkıyla eğitim almanızı sağlıyoruz. İlgili, güler yüzlü eğitim danışmanı arkadaşlarımızla eğitimler hakkında tüm soru ve sorunlarınıza çözümler sunuyoruz.

PARTNERLERİMİZ

Anadolu Kampüs Eğitim Ankara Kızılay’da  yıllardır faaliyet gösteren bir çok eğitim kurumu ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bir çok dalda eğitim verme yeteneğine sahip kurumlarla öğrenci memnuniyetini hedeflemekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslı olan kurumlarla örgün ve uzaktan olmak üzere MEB onaylı sertifikalı eğitimler vermekteyiz. Mesleki eğitimler ve kişisel gelişim olarak bir çok eğitimlerimiz mevcuttur.

KALİTEMİZ

Kalitemizi  bizden değil eğitimlerimize katılarak tamamlayan on binler’ce öğrencimizden bilgi alarak öğrenebilirsiniz. Bilgi Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.