Aşçılık Eğitimi ve Sertifika Programı

         DAHA DETALI BİLGİ VE KAYIT İÇİN DİLERSENİZ

AŞÇILIK GÜNÜMÜZÜN YÜKSELEN DEĞERİNE DOĞRU…

Aşçılık hem değişik iş olanakları sağlayan, İnsan yemek yediği sürece ölmeyen hem de sürekli ilerlemeye açık bir meslek.
Profesyonel mutfağı ile örgün eğitim veren yıllardır eğitim setöründe hizmet veren bir kurum.
Yeni bir dizayn, yepyeni bir anlayış ve 30 yıllık deneyime sahip öğretmenlerle öğrencilerine değer katıyor.
İş yada kişisel gelişim için alacağınız bu eğitimin sonunda MEB onaylı Aşçılık sertifikası ile başarılarınızı belgeleyeceksiniz.
Aşçılık sertifikası Milli eğitim Bakanlığı tararafından yetkilendirilmiş kurumumuzda gözetmenler eşliğinde yapılan sınav ile almaya hak kazananlara verilmektedir.
Kaliteli ve tecrübeli öğretmen kadrosu ile yapılan eğitimler sonucunda sınavda öğrencilerimizin başarı oranı %98 dir.
Kurumumuz Aşçılık seritifikası almak için bizi tercih eden binlerce öğrencisinin eğitimini başarı ile tamamlıyarak meslek sahibi olmasına vesile olmuştur.
Yıllardır vasıflı olarak Aşçılık yaptığı halde bunu meslek standartları çerçevesinde belgelemek isteyenlerin’de tercih ettiği bir kurum olmuştur.
Neredeyse Türkiye’nin 81 ilinden eğitimlerimize katılarak MEB onaylı Aşçılık sertifikasını almaya hak kazanan öğrencilerimiz mevcuttur.

Sizde;

* Bunca yıllık aşçıyım, ama MEB onaylı sertifika‘ya ihtiyacım var,
* Aşçılığı meslek edinmek ve iş imkanlarından yararlanmak istiyorum,
* Aşçılık eğitimi ile mutfağımı, renklendirmek ve insanları mutlu etmek istiyorum,

Diyorsanız doğru adreste siniz.

MUTFAKTA KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRMEK YENİ BİLGİLER ÖĞRENMEK

Belirlenen saat ve günlerde modern mutfak ortamında hazır bulunan Öğretmeninizle bir önceki derste belirlenen menü için gerekli malzemelerin bilgisi verilerek başlıyor eğitiminiz.
Hazırlanacak olak menüde bulunan tüm yiyecekler için gerekli olan malzemeler tüm ince ayrıntıları ile anlatılarak, yapımında izlenecek temel bilgilerin aktarımı yapılıyor.
Yapılacak olan tariflerin tüm püf noktalarını anlatan öğretmenimiz uygulamalı olarak öğrencilerinin yapım aşamasına katılımını sağlıyor.
Menüde bulunan yiyeceklerin sunum sırasına göre çorbasından ara sıcaklarına ve masanın zenginliğini artıran soğuk mezelerinden salatasına kadar her türlü tarifi uygulamalı olarak göstererek öğrencileri ile uyguluyor.
Dersin finali ise menüye uygun dizayn edilen masanın hazırlığı ile tamamlanarak emeği geçen öğrencilerimizle ziyafet sofrasına dönüşüyor.
Kendi ellerinizle ziyafete dönüştürdüğünüz sofrada o dersinizde aldığınız bilgiler yeniden gözden geçirilerek aklınıza takılan sorular ve merak ettikleriniz güzel bir yemek işliğinde sıcak bir sohbete dönüşüyor.
Dersin sonunda bir sonraki dersin menüsü öğrenciler ile paylaşılarak ekleyebilecekleri fikirleri varsa değerlendirme imkanı sunuluyor.

AŞÇILIK SERTİFİKA PROGRAMLARIMIZ:

* Mesleği aşçılık olup sertifika almak isteyen öğrencilerimize esnek ders programlarımızla MEB onaylı aşçılık sertifikası alma olanağı sunuyoruz.
* Aşçılığı meslek edinmek isteyenleri hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile, tamamı mutfakta uygulama biçiminde geçen derslerle hem eğitiyoruz; hem de eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı aşçı sertifikası alma imkanı sunuyoruz.
* İşyeri açmak amacıyla eğitim almak isteyen kursiyerlerimize , ileri düzey Aşçılık programına dahil ediyoruz eğitimin sonunda MEB onaylı 600 saatlik AŞÇI SERTİFİKASI veriyoruz.

Aşçılık programlarımız hakkında daha detaylı bilgi için  bizi arayınız.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ