Theta 777E Temel Seviye Eğitimi

THETA 777E Arınma Temel Eğitimi

DAHA DETALI BİLGİ VE KAYIT İÇİN DİLERSENİZ

Dünyada ve Türkiye’de ilk …

Theta 777 E Temel Seviye Programı bir “özbilinç” bağlantı ve arınma programıdır.

 • Kontejan: Var
 • Eğitim Süreci: 4 ay
 • Sertifika: Certificational
 • Kitap Desteği: Var
 • Kurs Puanı:100/100
 • Sınav Başarı Oranı: %96

  Neler Öğreneceğim ?

  Bilinçaltı yardımıyla özbilinçle bağlantı kurma sanatını öğreneceksiniz.

  Zihinsel ve evrensel iletişim tıkanıklıkları, kapanmış dengesi bozulmuş enerjinizi dengeleyeceksiniz.

  Theta seviyesine inerek kaygı, evham vb. sorunlarınızı çözecek ve para, iş, aşk kısır döngüsünü kıracaksınız.

  Gereksinimler

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • Vesikalık Fotoğraf

  Eğitimlerimize katılabilmek için en az lise mezunu olmak gerekmektedir.

  Açıklamalar

  Theta Healing 777E yaşamınızı tamamen değiştirecek bir felsefedir. Yaşam enerjisini artıracak, negatif düşüncelerden sıyrılmanızı sağlayacak, inandıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve daima mutlu kalmanız için tariflerde bulunan bir yöntemdir. Güçlü olduğunuzu, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayan bir metottur. Arzularınızı, istekleriniz, hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösterecek ve bunu size inandıracak bir felsefedir. Kıstaslarınızı, katı kurallarınızı ve mutluluğunuza engelleyen olayları, kavramları farkına varmanıza ve değiştirmenize yardımcı olacaktır. İçinizde var olan kimliğinizi dışarı çıkarmanız için size doğru yolu gösterecek bir yöntemdir.

  Theta 777E Temel Seviye eğitim programı NLP lideri Mustafa KILINÇ yönetiminde yapılmaktadır. Merkezi ABD’de bulunan Dünya NLP Master Trainerleri arasında yer alan Mustafa KILINÇ, Türkiye’nin ilk NLP Master Traineri ünvanına sahiptir. Bugüne kadar binlerce danışanını başarı zirvesine taşıyan Kılınç’ın yayınşanmış 8 eseri bulunmaktadır. Bunlar; İçimizdeki Gerçek, Kadınlar ne ister? Erkekler ne verir? Hayatınızı Kazanın, Etkin Liderlik, Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı, Mucize, Etkin Koçluk, NLP ile Başarının İç Oyunu,

  Özbilinç ile bağlantı kurma sanatını öğreneceksiniz
  Dünyada ve Türkiye’de ilk kez NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından uygulanmaya başlayan Theta 777 E Temel ve Theta 777 E İleri Seviye Programı bir “özbilinç” bağlantı programıdır. NLP Lideri bilinçaltı yardımıyla özbilinçle bağlantı kurma sanatını öğretiyor. Theta 777 E programının amacı, kişinin önce kendini tanıması, bilinçaltı ve özbilinçle iletişim kurması, farkındalık seviyesinin yükseltilmesi, AŞK, İŞ, PARA konularındaki inanç ve yaklaşım kalıplarının gücünü göstermektedir. Sizde zihinsel ve evrensel iletişim tıkanıklıkları, kapanmış dengesi bozulmuş enerji merkezlerinin dengelenmesi, korku, kaygı, evham vb. sorunların çözümü ile İŞ, AŞK ve PARA kısır döngülerinin kırılması için Theta 777 E’nin gücüyle ve başarısıyla bütünleşin. Bilinçaltı sıkışmışlık duygularınıza elveda deyin. Tıbbi tavsiye, teşhis ve tedavi önermez ve uygulamaz. Tıbbi sağlık sorunlarınız için tıbbi meslekler grubunda olan doktorlarla görüşünüz..

  Teori değil tamamen pratik eğitim
  NLP Lideri Mustafa KILINÇ tarafından gerçekleştirilen Theta Healing 777E eğitim programımız tamamen uygulamalı olarak planlanmıştır. Eğitim programında sadece bizi dinlemeyecek aynı zamanda metotlarımızı anında uygulayacak ve kaygılarınızdan arınarak eğitime devam edeceksiniz. Eğitim sonrası ise hayatınızda çok şeyin değiştiğini fark edeceksiniz.

  Bilinçaltınızda bulunan ancak bilince çıkaramadığınız veya çıkarsanız bile düzeltemediğiniz için hayatınızı olumsuz etkileyen yanlış kodlamaların, düşünce ya da hissetme alışkanlıklarının değiştirilmesine ve düzeltilmesine yarayan Theta Healing 777E Programı ile tüm olumsuz kodlamalardan kurtulabilirsiniz.

  Bu Kursun Müfredatı

  Theta 777 E Nedir?
  Theta 777 E İle Yeniden Tasarım
  Bilinçaltı Barkod Programları
  777 E Yüklemesi İle Evrene Teslim Etme Uygulama Programları
  777 E ile İçsel Sezgi Geliştirme