Theta 777E İleri Seviye Eğitimi

THETA 777E Arınma İleri Eğitimi

DAHA DETALI BİLGİ VE KAYIT İÇİN DİLERSENİZ

Theta 777 E’ İleri Seviye eğitiminin gücüyle ve başarısıyla bütünleşin.

Bilinçaltı sıkışmışlık duygularınıza elveda deyin.

 • Kontejan: Var
 • Eğitim Süreci: 4 ay
 • Sertifika: Certificational
 • Kitap Desteği: Var
 • Kurs Puanı:100/98
 • Sınav Başarı Oranı: %96

  Neler Öğreneceğim ?

  Theta 777E Programı danışanı olmak için gerekli yetkinlikleri kazanacaksınız.

  Danışanlarınızın korku, kaygı, ehvam gibi durumlarla nasıl başa çıkmaları gerektiğini öğrenceksiniz.

  Profesyonel olarak THETA seviyesine nasıl inildiğini ve nasıl temizlik yapıldığını kavrayacaksınız.

  Gereksinimler

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • Vesikalık Fotoğraf

  Eğitimlerimize THETA 777E temel seviye eğitimi ve sertifikasını almış kişiler katılabilmektedir.

  Açıklamalar

  NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından sunulan program “Theta 777 E” temel seviye programının bir üst model eğitimidir. Bu programa katılacak kişilerin “Theta 777 E” temel seviye programını almaları esastır. Temel Theta 777 E programına katılmış kişiler ileri seviye Theta 777 E programına katılabilirler.

  Düşüncelerinize, duygularınıza ve davranışlarınıza yön vermek Theta 777 E farkıyla yanlış inanç ve kelimeleri değiştirmek; ruhsal, özbenlik, geçmiş ve genetik seviyede değişim yapmak için, hedeflerinize gerçekleşme enerjisi yükleme yöntemlerini bilmek için güç ve sorumluluk sahibi olmak için, fark yaratmak için, arzu ettiğiniz hisleri kendinize yüklemek için bilinçaltı zihninizle bağlantılı olmak için, yanlış inançları değiştirmek için THETA 777 E İLERİ SEVİYE PROGRAMI…

  Theta 777 E ileri seviye programı bilinçaltı iletişim kanalıyla özbilinçle bağlantı kurmak, gelişim ve değişim yolculuğunda bilinçaltı kayıtları değiştirmek, kelimeler, düşünceler ve davranış izdüşümlerinin farkında olmak ve değişimini yapmaktır.

  Theta Healing 777E eğitim programımız tamamen uygulamalı olarak planlanmıştır. Eğitim programında sadece bizi dinlemeyecek aynı zamanda metotlarımızı anında uygulayacak ve kaygılarınızdan arınarak eğitime devam edeceksiniz. Eğitim sonrası ise hayatınızda çok şeyin değiştiğini fark edeceksiniz.

  Theta 777E İleri Seviye eğitim programı NLP lideri Mustafa KILINÇ yönetiminde yapılmaktadır. Merkezi ABD’de bulunan Dünya NLP Master Trainerleri arasında yer alan Mustafa KILINÇ, Türkiye’nin ilk NLP Master Traineri unvanına sahiptir. Bugüne kadar binlerce danışanını başarı zirvesine taşıyan Kılınç’ın yayınlanmış 8 eseri bulunmaktadır. Bunlar; İçimizdeki Gerçek, Kadınlar ne ister? Erkekler ne verir? Hayatınızı Kazanın, Etkin Liderlik, Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı, Mucize, Etkin Koçluk, NLP ile Başarının İç Oyunu,

  Dünyada ve Türkiye’de ilk kez NLP Lideri Mustafa Kılınç tarafından uygulanmaya başlanan Theta 777 E Temel ve Theta 777 E İleri Seviye Programı bir “özbilinç” bağlantı programıdır.

  Bu alanda uzmanlaşmak ve profesyonel olarak danışmanlık yapmak isteyenler bu eğitimi alabilir.

  Theta 777 E ileri seviye programı tıbbi öneri, teşhis ve tedavi uygulamaz. Tıbbi sorunlarınız için tıbbi meslek grubunda olan doktorlarınızla görüşünüz.

  Bu Kursun Müfredatı

  Duygu Kodlamalarının Bilinçaltı Kayıtlarını Gözden Geçirme
  Enerjinin açılması
  Kutsal Zaman
  Theta 777 E Grup Çalışması ve Uygulaması
  Güç Değişim Programları
  Ruhsal İlişkiler
  Çakra Dengeleme Programı