Mart 24, 2018

Eğitimlerimiz

S.NO Eğitimin Adı Eğitimin kısa açıklaması
1 Aile Danışmanlığı Kursu Aile danışmanlığı sertifika programının amacı, ilgili yönetmelikte belirlenmiş olan yetkinliklere sahip profesyonel aile danışmanları yetiştirmektir. Programı başarıyla tamamladıktan sonra sertifika alanlar, - aile danışmanı- unvanı alarak “Aile Danışmanı” olarak çalışabilirler. Ayrıca ilgili mevzuata uymak koşulu ile Aile Danışmanlığı Merkezi de açabilirler.
2 Temel İşaret Dili Kursu Ülkemizde resmi kayıtlara göre 3.5 milyon işitme engelli birey yaşamaktadır. İşaret dilini öğrenecek işitme engelli bireyler ile iletişim kurabilirsiniz. Eğitim sonunda işitme engelli birey ile günlük hayatta ihtiyacı olan tüm konuşmaları yapabilirsiniz.
3 İşaret Dili Tercümanlık Kursu İşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği kursu temel eğitimin üst seviyesidir. Eğitim sonunda kişi tercümanlık ve öğretmenlik yapabilecek düzeye gelmektedir.
4 Öğrenci Koçluğu Eğitimi Eğitim hizmeti veren tüm öğretmenler ve tüm aileler bu eğitimi alabilmektedir. Eğitim sonunda kişi alacağı sertifika ile profesyonel olarak koçluk hizmeti verebilmektedir.
5 Yaşam Koçluğu Eğitimi Yaşam Koçluğu becerileri hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda sizde doping etkisi yaratacak tekniklerle doludur. Özellikle insanlar ile iletişim halindeyseniz (Öğretmen, Satış Personeli, Yönetici, Psikolog vb) mutlaka bu teknikleri öğrenmeniz gerekir.
6 Cinsel Yaşam Koçluğu Eğitimi Nlp Lideri Mustafa Kılınç tarafından NLP ( Neuro Linguistic Programming) teknik bütünlüğünde bilinçaltı düzeyde özel olarak hazırlanmış “Cinsel Yaşam Koçluğu” programıyla sağlıklı ve kaliteli cinsel yaşamın bilinçaltı düzeyde bilinmeyenleriyle tanışabilir ve koçluk yapabilirsiniz.
7 Aşk ve İlişki Koçluğu Eğitimi Bu eğitim sizi “Partnerim / eşim beni gerçekten seviyor mu?” düşüncesinden kurtaracaktır. Yetersizlik, kaygı, korku, reddedilme, yakışıklı erkek / güzel kız fobilerinden kurtulma , kendinizin ve partnerinizin farkında olmanızı sağlayacak güçlü, başarılı ve sevgi.
8 Oyun Terapisi Eğitimi Çocukların yetişkinler gibi kendilerini ifade etmeleri kolay değildir. Oyun terapisi ile çocuklar kelimeleri kullanmak yerine oyun ve oyuncaklar aracılığıyla, kendini ifade edebilmeyi, günlük yaşamında baş edemediği problemleri çözebilmeyi ve olumsuz davranışlarını değiştirebilmeyi öğrenir.
9 Eğiticinin Eğitimi Eğiticinin Eğitimi Programı, eğitici olarak kendini yetiştirmek, uzman olduğu bir konuda eğitim vermek ya da mevcut becerilerini yetişkin eğitimine özel etkili tekniklerle geliştirmek isteyen bireyler için tasarlanmış özel bir programdır.
10 Emlak Danışmanlığı Eğitimi Gerçek ve tüzel kişiler, üretilmiş gayrimenkullerin alımı, satımı, kiralanması, kiraya verilmesi, parselasyon yapılması, hukuki prosedürün yerine getirilmesi, imar, ekspertizlik ve şehir plancılığı faaliyetlerinin yürütülmesi için nitelikli bir Emlak Danışmanı olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir
11 Bilgisayar İşletmenlik Eğitimi Eğitim içeriği; Bilgisayara giriş, Microsoft Word, Excel ve Power Point Eğitimi, İnternet gibi konulardan oluşmaktadır. Eğitim sonunda MEB onaylı bilgisayar sertifikası verilmektedir. Bu sertifika KPSS atamalarında ya da veri hazırlama kadrosu için istenmektedir.
12 Bilgisayar Programcılık Eğitimi MS Office, Algoritma, Java ve C# konularından oluşan eğitimin sonunda 400 saatlik MEB onaylı sertifika verilmektedir. Bu sertifika kamuda Çözümleyici(Teknik) kadro için istenmektedir.
13 Theta 777E Bilinçaltı Arınma Eğitimi THETA 777 E programı; kişinin kendini tanıması, düşüncelerini kullanması, Theta seviyesine inip çıkabilmesi, kapanmış enerji “ÇAKRA” merkezlerinin dengelenmesi, yanlış inançların değiştirilmesi, duygu kodlamalarının silinmesi, yüklenmesi, negatif enerjilerin temizlenmesi, kullandığınız kelimelerin oluşturduğu enerjiler, bilinçaltı blokajların temizlenmesi, bilinçaltınız ile bağ kurma ve yönlendirme, enerjinin aklını kullanma, konularından oluşmaktadır.
14 İnsan Kaynakları Uzm. Eğitimi İK Programımız tamamen sizlerin reel sektörde rahatlıkla iş yapabilmesini sağlamak için kurgulanmıştır. Bu sebeple İnsan Kaynakları eğitimlerimiz sadece mevzuat olarak değil aynı zamanda uygulamalı olarak yapılmaktadır.

 

HEMEN ARA